تبدیل پارت نامبر فیلتر به شماره قطعه شرکت سازنده

همیشه یکی از مشکلات خریداران قطعات یدکی، اطمینان از مطابقت قطعه خریداری شده با دستگاه مورد نظرشان است. با وجود سریال نامبر بر روی هر قطعه، اما این شماره شناسایی مختص شرکت سازنده قطعه است. در این صفحه به شما آموزش می‌دهیم که چطور با داشتن پارت نامبر یا نام قطعه و مدل دستگاه خود، شماره سریال مختص همان را از شرکت سازنده بدست آورید.

در قسمت زیر با کلیک بر روی نام هر برند تولید کننده، به آموزش مختص آن وارد می‌شوید.

اپال پارت

لیست برندهای تولید کننده فیلتر

Donaldson

با ورود به سایت دونالدوسون، در قسمت جستجو پارت نامبر قطعه خود یا نوع قطعه را به انگلیسی تایپ کنید. سپس همانطور که در عکس دوم پیداست، قطعات متناسب با جستجوی شما نمایش داده می‌شود که با برداشت شماره مدل قطعه شرکت سازنده می‌توانید، قطعه ساخته شده برای دستگاه خود را خریداری کنید.

Fleet Gaurd

در سایت شرکت فلیت گارد که وابسته به شرکت موتور سازی کومیز می‌باشد نیز با قرار دادن پارت نامبر قطعه درخواستی خود یا جستجوی نام قطعه، می‌توانید مشخصات تولیدی سازنده و سریال نامبر فلیت گارد را مشاهده کنید. شما با استفاده از این سریال در هنگام خرید قطعه می‌توانید از تناسب این قطعه با دستگاه خود، اطمینان حاصل کنید.

سایت فلیت گارد
سایت فلیت گارد

SAKURA

ساکورا یکی از آشناترین نام‌های تولید قطعات یدکی و لوازم مصرفی ماشین آلات سنگین می‌باشد که در اندونزی واقع شده است. ابتدا با کلیک بر روی دکمه زیر وارد سایت ساکورا شوید. سپس با توجه به عکس‌های راهنمای رو به رو، اقدام به جستجوی قطعه خود کرده و سپس شماره سریال ساکورایی قطعه متناسب با ماشین خود را بدست آورید.

HENGST

هنگست یکی از معتبرترین و مشهور ترین سازندگان قطعات یدکی دنیاست که بیشترین همکاری را با شرکت دایملر مرسدس بنز دارد. کیفیت و نوع‌آوری محصولات هنگست مورد قبول تمام سازندگان ماشین‌آلات است. 

برای بدست آوردن شماره سریال متناسب با دستگاه خود کافی است در محل مربوطه، عنوان انگلیسی قطعه یا نوع و مدل ماشین یا پارت نامبر را وارد کنید. سپس مانند شکل دوم پس از بررسی صحت سازنده ماشین، شماره قطعه هنگست را ثبت نمایید.

MAAN - FILTER

با کلیک بر روی دکمه ورود به سایت، وارد سایت مان فیلتر شده و سپس با استفاده از راهنماهای داخل صفحه، قطعه مورد نظر خود را پیدا کنید و شماره قطعه شرکت مان متناسب با قطعه خود را بیابید. 

WIX FILTER

ابتدا با استفاده از دکمه زیر وارد سایت ویکس فیلتر شوید. این سایت ممکن است بدون VPN باز نشود. سپس حتما در کادر مشخص شده اطلاعات قطعه و ماشین خود را مانند نمونه قرار دهید. سپس می‌توانید شماره قطعه ویکس فیلتر را بدست آورید.

MAHLE

ماهله یکی از بزرگترین و قدرتمندترین شرکت‌های تولید کننده انواع قطعات یدکی و لوازم مصرفی انواع ماشین سبک و سنگین و موتور سیکلت است.

با قرار دادن اطلاعات قطعه خود در کادر جستجوی سایت ماهله، شماره قطعه ماهله آن را ببینید.

 

 

SF FILTER

اس اف فیلتر یکی از شرکت‌های تولید کننده انواع قطعات یدکی و لوازم مصرفی انواع ماشین سبک و سنگین و موتور سیکلت است.

با قرار دادن اطلاعات قطعه خود در کادر جستجوی سایت اس اف فیلتر، شماره قطعه اس اف آن را ببینید.

BALDWIN FILTER

برای ورود به سایت بر روی دکمه زیر کلیک کنید. سپس در کادر مشخص شده اطلاعات قطعه خود را وارد کنید.سپس می‌توانید سریال نامبر قطعه را متناسب با دستگاه خود مشاهده کنید.

 

HIFI FILTER

با ورود به سایت هایفای فیلتر، در قسمت جستجو پارت نامبر قطعه خود یا نوع قطعه را به انگلیسی تایپ کنید. سپس همانطور که در عکس دوم پیداست، قطعات متناسب با جستجوی شما نمایش داده می‌شود که با برداشت شماره مدل قطعه شرکت سازنده می‌توانید، قطعه ساخته شده برای دستگاه خود را خریداری کنید.

SURE FILTER

با کلیک بر روی دکمه ورود به سایت، وارد سایت شور فیلتر شده و سپس با استفاده از راهنماهای داخل صفحه، قطعه مورد نظر خود را پیدا کنید و شماره قطعه شرکت شور متناسب با قطعه خود را بیابید.