• قیمت مقرون به صرفه
  • ایده‌آل برای دستگاه‌های قدیمی
  • کمک به حفظ محیط زیست
  • زمان مطالعه: 3 دقیقه

 

 

از خرابی ناگهانی تا پایان عمر یک قطعه، دلایلی هستند که موجب می‌شوند تا شما نیاز به خرید قطعات یدکی جدید برای دستگاه خود داشته باشید. اما برای خرید هر قطعه جدید لازم نیست تا هزینه‌ی بسیار زیادی برای قطعه اصل و نو انجام دهید. بسیاری از مواقع می‌توانید با خرید یک قطعه کارکرده با کیفیت صرفه‌جویی فراوانی در هزینه‌های خود داشته باشید. در اینجا به چند دلیل مهم برای خرید قطعات کارکرده به جای قطعات نو ارائه می‌کنیم.

در اپال پارت بسیاری از قطعات استوک و با بالاترین کیفیت مهیا شده است. از قطعات موتوری دستگاه تا قطعات زیربندی و مصرفی که کمک می‌کند تا شما قطعه‌ی درخواستی خود را با قیمت به صرفه تهیه کنید. برای جستجوی قطعه خود می‌توانید نام قطعه یا مدل دستگاه خود را جستجو کنید. همچنین از طریق راه‌های ارتباطی مختلف با ما تماس بگیرید.

 

قیمت مقرون به صرفه قطعات

شاید محبوب‌ترین دلیل خرید قطعات استوک، قیمت مقرون به صرفه‌تر آن نسبت به مشابه نوی خود می‎باشد. زمانی که قیمت یک قطعه استوک با قیمت قطعه نو مقایسه می‌شود، می‌توان فهمید که با انتخاب قطعه استوک با کیفیت، می‌توان تا چندین ملیون تومان در هزینه خرید قطعه صرفه‌جویی کرد.

گاهی دستگاه داران، بخاطر یک قطعه شکسته، به دنبال قطعه نو هستند، در حالیکه بسیاری از قطعات کارکرده همان کار را به خوبی انجام می‌دهند. این‌ کار تنها نیاز به صرف کمی زمان برای یافتن قطعه استوک است.

 

 

مطالب پیشنهادی: نکات بررسی لودر قبل از خرید

 

 

ایده‌آل برای دستگاه‌های قدیمی

بسیاری از سازندگان ماشین آلات راهسازی و معدنی، پس از گذشت مدت زمان مشخصی، دیگر ساخت قطعات آن ماشین آلات را ادامه نمی‌دهند. این کار برای صاحبان چنین دستگاه و ماشین آلاتی برای پیدا کردن قطعات مورد نظر خود بسیار مشکل آفرین است. در اینجاست که قطعات استوک نجات بخش خواهد بود!

بیشتر قطعات استوک بدون هیچ علامتی از سایش و صدمه از روی دستگاه قدیمی باز شده و به فروشگاه‌ها می‌روند و برای صاحبان دستگاه‌های قدیمی مفید هستند. این قطعات نه تنها مقرون به صرفه هستند بلکه به دلیل اصل و مورد تایید شرکت سازنده دستگاه بودن، عملکرد بسیار خوبی نیز خواهند داشت.

 

 

مطالب پیشنهادی: علت صدای غیر عادی موتور به همراه عیب یابی

 

 

 

کمک به حفظ محیط زیست

خرید قطعات استوک ماشین آلات از رده خارج به جای خرید قطعات نو، از آسیب به محیط زیست جلوگیری می‌کند. زیرا که در غیر این صورت، این قطعات پس از پایان عمر دستگاه در طبیعت و محل‌های دفن زباله رها شده با این حال که قابلیت عملکرد بیشتری دارند. از طرفی برای ساخت قطعات جدید، از ذخایر طبیعی و انرژی فسیلی استفاده می‌شود که در هر روزه عامل ضربه به محیط زیستند و در نهایت قطعه‌ای با کیفیت کمتر از قطعه اصلی تولید می‌شود.

 

در فروشگاه اینترنتی قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی و معدنی اپال پارت، می‌توانید قطعات استوک که کاملا مطابق با دستگاه شما می‌باشد را پیدا کرده یا سفارش دهید تا از مزایای استفاده از این قطعات برخوردار شوید.