فروشگاه اینترنتی اپال پارت
No products in the cart.

مهمترین رویداد صنعت ماشین آلات راهسازی و معدنی در دنیا

  • معرفی نمایشگاه کان اکسپو
  • مدت مطالعه: ۴ دقیقه
 
 
 
 

Conexpo-Con/Agg

نمایشگاه صنعت ماشین آلات ساختمانی و معدنی (کان‌اِکسپو)، بزرگترین نمایشگاه و محل تجارت این صنعت در آمریکای شمالی و به عبارت دیگر تمام زمین است. این رویداد در زمینه‌ی ماشین‌های مربوط به آسفالت، بتن و افزودنی‌ها، خاکبرداری، جرثقیل، معدنکاری و ماشین‌های دیگر، برگزار می‌گردد. این رویداد از ادغام دو نمایشگاه این صنعت در سال ۱۹۹۶ پدید آمد. نمایشگاه کان‌اکسپو در لاس‌وگاس آمریکا در وسعا ۲.۷ ملیون فوت مربع و با حضور اکثر سازندگان و شرکت‌های مشاور، پیمانکاری و حتی دولتی مطرح جهان برگزار می‌گردد.

 

 

مطالب پیشنهادی: چگونگی پیدایش بیل مکانیکی

 

 

این رویداد هر سه سال انجام می‌شود که آخرین بار در اسفند سال ۱۳۹۸ (۲۰۲۰) برگزار گردید و نوبت بعدی آن در مارچ سال ۲۰۲۳ برگزار می‌گردد.

در این نمایشگاه جدیدترین تکنولوژی‌ها در جنبه‌های مختلف رونمایی می‌گردد. همچنین این رویداد دربردارنده سمینارهای متعدد در کنار خود برای آموزش و معرفی ایده‌های نوین است. در کان اکسپو سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۵۰ جلسه‌ی آموزشی برگزار شد.

اولین رویداد کان‌اکسپو در سال ۱۹۰۸ در اوهایو آمریکا و اولین نمایشگاه کان-اگ در سال ۱۹۲۸ در میشیگان برگزار شد. این دو رویداد پس از ادغام با یکدیگر به طور منظم هر سه ساله برگزار می‌شود و صدها هزار بازدید کننده خود را به این گردهمایی جهانی می‌رسانند.

 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*