فروشگاه قطعات یدکی اپال پارت
No products in the cart.

فیلم نبرد لودر ۹۸۰ کاترپیلار و لودر ZW330 هیتاچی

مقایسه لودر کاترپیلار و هیتاچی
 
 
 
 
 
لودرهای کاترپیلار همیشه یکی از محبوبترین ماشین آلات راهسازی و معدنی در سطح دنیا بوده‌اند. لودر ۹۸۰ کاترپیلار که توان بالا و جثه بزرگی دارد، در پروژهای بزرگ عمرانی یا در معادن استفاده می‌شود. این لودر توانی حدود ۲۸۱ کیلو وات به طور خالص تولید می‌کند که قدرت خود را از موتوری ۶ سیلندر با مدل CAT C13 ACERT می‌گیرد.طول این دستگاه ۷.۹۷ متر است و عرض آن ۳.۳ متر. حجم پاکت آن ۴.۲ تا ۱۲.۲ متر مکعب است. وزن عملیاتی آن ۳۰۰۹۰ کیلوگرم است.
 
 
 
 
 
 
هیتاچی در سال‌های اخیر توسعه بسیار زیادی پیدا کرده است و یک برند بین المللی است که در تولید بسیاری از وسایل از لوازم خانگی تا موتور، جرثقیل و ماشین آلات راهسازی و معدنی را نقش دارد. ماشین آلات هیتاچی اعم از بیل مکانیکی، لودر و گریدر هیتاچی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و باتوجه به سابقه‌ی درخشان خود، همیشه جزو باکیفیت‌ترین ماشین آلات بوده است.
 
 
لودر ZW330 هیتاچی، یکی از لودرهای بزرگ و با قدرت بالاست که اغلب در معادن از آن استفاده می‌شود. توان موتور آن ۲۱۲ کیلو وات و به عبارتی ۲۸۴ اسب بخار است. وزن عملیاتی آن حداکثر ۲۶۵۸۰ کیلوگرم است. حجم پاکت آن ۴.۱ تا ۵.۲ متر مکعب است.
 
 
در این فیلم از مقایسه‌ی لودرها، تقابل سنگین و البته غیر اصولی و به شدت خطرناک برای ماشین آلات را بین دو مدل لودر مشاهده می‌کنیم. همانطور که نمایش داده شد، لودر هیتاچی علی رغم قدرت کمتر و وزن عملیاتی کمتر، توانست در این جدال، لودر کاترپیلار را شکست دهد.
 
 
برای مشاهده مشخصات ماشین آلات معدنی و راهسازی مانند بیل مکانیکی، لودر، گریدر و… به صفحه معرفی ماشین آلات اپال پارت مراجعه کنید.
 
0
دیدگاه‌های نوشته

*
*